نسخه چاپي ارسال به دوست

در بیست و ششمین سفر استانی؛
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان فارس سفر کرد

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با هدف بازدید از منطقه ویژه اقتصادی شهرستان لامرد و افتتاح مرکز جوار آن، شرکت در شورای مهارت استان فارس، دیدار با فعالان اتاق بازرگانی و افتتاح مرکز جوار اتاق استان، شرکت در شورای اداری لامرد، حضور در وبینار سراسری پارلمان مربیان و کارشناسان، دیدار با مجمع نمایندگان و کانون و انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد استان فارس، طی سفری سه روزه، ظهر امروز 13 مهر ماه وارد استان فارس شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، معاون وزیر کار و رئیس سازمان،  در نخستین روز از بیست و ششمین سفر استانی خود در شهرستان لامرد حضور دارد و از منطقه ویژه اقتصادی لامرد بازدید و مرکز جوار منطقه ویژه اقتصادی شهرستان لامرد را افتتاح می کند.

حضور در شورای اداری شهرستان لامرد با حضور حسین شبانی نژاد، فرماندار لامرد برنامه روز نخست سفر هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

هاشمی، دوشنبه، 14 مهر ماه، در دومین روز سفر به استان فارس، با عنایت اله رحیمی استاندار فارس دیدار کرده و در شورای مهارت استان که به ریاست استاندار در محل استانداری تشکیل می شود، حضور می یابد.

دیدار با فعالان اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی شیراز به ریاست جمال رازقی جهرمی، رئیس اتاق و افتتاح مرکز جوار اتاق بازرگانی استان فارس برنامه بعدی بیست و پنجمین سفر استانی معاون  وزیر کار است.

در ادامه، هاشمی، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با آیت الله لطف اله دژکام، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز، دیدار می کند.

بنا براین گزارش، عصر روز دوشنبه، هاشمی در شورای اداری استان فارس در محل اداره کل با حضور روسای مراکز و ادارات شرکت می کند.

پس از آن هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از نمایشگاه خلاقیت های و نوآوری های اداره کل و موزه تجهیزات مهارتی شیراز بازدید می کند.

معاون وزیر کار روز سه شنبه 15 مهرماه و در سومین روز از بیست و ششمین سفر استانی، از مرکز تخصصی برق و الکترونیک خلیج فارس شیراز بازدید کرده و سپس در وبینار سراسری پارلمان ملی مربیان و کارشناسان حضور می یابد.

دیدار با مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان فارس و کانون و انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد استان برنامه دیگر علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

بنا براین گزارش، هاشمی تا کنون به استان­های بوشهر(دو سفر)، چهارمحال و بختیاری(دو سفر) ، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، البرز( دو سفر)،کرمانشاه، خوزستان، قم ، قزوین، مرکزی، آذربایجان شرقی، اصفهان، ایلام، گیلان  و خراسان جنوبی، کردستان (دو سفر)، لرستان و آذربایجان غربی، گلستان سفر کرده و استان فارس مقصد بیست و ششمین سفر وی است.

 


تاریخ درج خبر : يکشنبه ١٣ مهر ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ١٢:٣٢ | تعداد نمایش خبر : 396
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: