نسخه چاپي ارسال به دوست


مرکز مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اهواز افتتاح شد

در راستای اجرای طرح توانمند سازی مهارتی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با رویکرد اشتغال، مرکز مدیریت مهارت ‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد اسلامی اهواز افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان، این مرکز با حضور عبدالنبی سواعدی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان ، فرج الله براتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد اهواز، معاون  آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی فنی و حرفه‌ای استان خوزستان،روسای مراکزآموزشی شهرستان اهواز افتتاح شد.
در این مراسم، عبدالنبی سواعدی، مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گفت: این مرکز بر پایه سه فراینداصلی نیاز سنجی مهارتی، ارائه خدمات مشاوره شغلی و آموزشی و نهایتاً ارایه خدمات مهارت آموزی مورد نیاز بازار کار به دانشجویان و با تکیه بر ظرفیت های بالقوه و بالفعل دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های غیر دولتی راه اندازی شده است.
وی افزود: کسب علم ودانش در دنیای امروز تغییر پیدا کرده و در حال حاضر علاوه بر آموزش و پژوهش، دانشجویان برای حضور موفق در سطح اجتماع باید حتما مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کسب و کار را کسب کنند.
سواعدی اظهارکرد: کمبود ‏مهارت های کافی برای استخدام‌پذیری و کارآفرینی مهمترین چالش فارغ التحصیلان دانشگاهی است.
وی با تاکید بر ضرورت ارتقای مهارت‌‌ دانشجویان در شرایط کنونی کشور
خاطرنشان کرد:  راه اندازی مرکز مهارت آموزی و مشاوره شغلی برای پر کردن این خلاء راه اندازی شده است.


تاریخ درج خبر : يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ١١:٠٨ | تعداد نمایش خبر : 93
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: