نسخه چاپي ارسال به دوست


۵ کارگاه مهارت آموزی بازارمحور در مسجدسلیمان افتتاح شد

در راستای توسعه آموزش‌های مهارتی متناسب بازارکار با حضور نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی، 5 کارگاه مهارت آموزی در شهرستان مسجدسلیمان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان؛ در این مراسم علیرضا ورناصری، نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل نیز بیان کرد: با توجه به اینکه به موازات نیاز امروز جامعه بشری به زندگی، آموزش نیز باید گسترش پیدا کند، درصدد هستیم با کمک مدیرکل محترم و روسای ادارات هم به صورت کمی و هم کیفی آموزش و مهارت را که نیاز اساسی حوزه انتخابیه است توسعه و گسترش دهیم.
در ادامه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان گفت: کارگاه‌های افتتاح شده  آموزشی  در رشته های کیف و کفش، قالی بافی و فرشینه در مرکز خواهران و در مرکز برادران کارگاه های: یخچال وتصفیه آب خانگی و  اتومکانیک در ساختمان جدید به بهره برداری رسیدند.
سواعدی خاطرنشان کرد: امروز شاهد بهره برداری از ظرفیت های جدید در حوزه آموزش مسجدسلیمان بودیم ، بهسازی و توسعه کارگاه آموزش مرکز خواهران ، توسعه کارگاهی و بکارگیری تجهیزات جدید در مرکز برادران مسجدسلیمان و برگزاری نشست تخصصی در حوزه ارائه سند توسعه مهارت چهار شهرستان از جمله برنامه های این سفر بوده است.
وی افزود: امید است با مساعدت نماینده محترم و با برداشتن گام هایی جدی تر ، بتوانیم زمینه ساز توسعه و پیشبرد آموزش و مهارت و نهایتا کاهش محرومیت در این چهار شهرستان شویم.
در مراسم افتتاحیه  گفتنی است که کارگاه تولید ماسک با همکاری مرکز فنی حرفه ای شهرستان با واگذاری مکان به شورای هماهنگی مدیریت بحران سازمان های مردم نهاد در شهرستان مسجدسلیمان در حال فعالیت است.


تاریخ درج خبر : يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٩ | ساعت درج خبر : ١٠:٤٦ | تعداد نمایش خبر : 87
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: